HIGH STREET NIERUCHOMOŚCI
Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa
tel. fax.
e-mail:biuro@highstreetnieruchomosci.pl
www.highstreetnieruchomosci.pl


Oferta nrHSN-MS-199
Rodzajsprzedaż
LokalizacjaWarszawa
DzielnicaWłochy
RejonWiktoryn
UlicaWiktoryn
Rodzaj budynkuapartamentowiec
Ilość pokoi1
Pow. całkowita [m2]18.55 m²
Piętro7p
Ilość pięter w budynku7
Cena330000.00 PLN
Cena/m217789.76
Statusaktualna
Imię i nazwiskoD.Markiewicz
Telefon734 105 999
E-maildm@highstreetnieruchomosci.pl
Plac zabawnie
Wodatak - miejska
Dojazdasfalt
Ogrzewaniemiejskie
Alarmtak
Windatak
Ilość wind2
Powierzchnia
balkonów/tarasów
4,9800
Usytuowaniejednostronne
Drzwi antywłamaniowetak
Ilość kondygnacji7
"MODERN SPACE " WIKTORYN / BUDKI SZCZĘŚLIWICKIE

Z 2023 roku w GUSTOWNIE  wykończonym  budynku  w inwestycji "Modern Space "  przy ul. Wiktoryn nr 6   lokal o powierzchni 18,55 m2 na VII piętrze z balkonem  ( 4,98 m2 ) ,  Lokal składa się  z kuchni w aneksie  ,pokoju z wyjściem na balkon ( 4,98 m2 ) i  łazienki z WC . Lokal wykończony . Pełna własność. Budynek monitorowany i strzeżony - (ochrona, kamery, całodobowa recepcja ).  Okna nowe  i antywłamaniowe drzwi wejściowe.
Cena  :  330 000 zł 


Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję
Wszelkie informacje zamieszczone w niniejszej ofercie (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art.(Oferta) oraz art. 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.

Ubezpieczenie OC Pośrednika w PZU S.A.

High Street Nieruchomości , siedzibą w (02 – 672 ) Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 47 lokal 10, jako administrator danych osobowych, informują Państwa ( Panią i/lub Pana ), iż, podanie przez Państwa ( Panią i/lub Pana ) danych jest dobrowolne jednakże niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez High Street Nieruchomości. – zaznaczamy iż posiadają Państwo ( Pani i/lub Pan ) prawo dostępu do treści swoich danych jak i  ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane te mogą być udostępniane przez High Street Nieruchomości, podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów .. Podane dane będą przetwarzane na podstawie  i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynoszący on 5 lat licząc od zakończenia umowy ( w drodze : wygaśnięcia,  rozwiązania, anulowania itp.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. Macie Państwo (  Pani i/lub Pan ) prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznacie Państwo ( Pani i/lub Pan ) , iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Państwa ( Pani i/lub Pana ) narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.


 

Standard5
Opłaty wg licznikówCO, fundusz remontowy, inne, śmieci, woda
Rodzaj mieszkaniajednopoziomowe
Stan lokaludo wprowadzenia
Mies. czynsz admin.457
Instalacjenowe
Balkonjest
Ilość balkonów1
Powierzchnia działki [m2]0.00
Rok budowy2023
Ilość pokoi1
Wysokość pomieszczeń3,2000
© Wszelkie prawa zastrzeżone - High Street