HIGH STREET NIERUCHOMOŚCI
Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa
tel. fax.
e-mail:biuro@highstreetnieruchomosci.pl
www.highstreetnieruchomosci.pl


Oferta nrHSN-MW-170
Rodzajwynajem
LokalizacjaWarszawa
DzielnicaUrsus
RejonNiedźwiadek
UlicaZagłoby
Rodzaj budynkublok
Ilość pokoi2
Pow. całkowita [m2]40.00 m²
Piętro1p
Ilość pięter w budynku4
Kaucja zabezp.2000
Cena/m242.50
Statusaktualna
Imię i nazwiskoD.Markiewicz
Telefon734 105 999
E-maildm@highstreetnieruchomosci.pl
Plac zabawnie
Gaztak - miejski
Dojazdasfalt
Ogrzewaniecentralne
Alarmnie
Windanie
Drzwi antywłamaniowenie
Ilość kondygnacji4
W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI NA URSUSIE ROZKŁADOWE MIESZKANIE 

W bardzo dobrze położonym i skomunikowanym budynku  przy ul. Zagłoby mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 40 m2  na Ursusie Niedźwiadek  - na I piętrze w IV piętrowym bloku,  odnowione czyste  mieszkanie .  Mieszkanie składa się  z pokoju z wyjściem balkon , drugiego pokoju , osobnej urządzonej i wyposażonej kuchni o powierzchnia  , przedpokoju  oraz  łazienki z WC,(  wanna ) ok 2,5 m2 . Mieszkanie jest  wyposażone i odnowione, Okna PCV po wymianie  i antywłamaniowe drzwi wejściowe. Bardzo dogodna lokalizacja, autobusy, kolejka sklepy, kawiarnie, fitness, szkoły, urzędy.
Koszt najmu: 1700 zł plus opłaty eksploatacyjne ( gaz, prąd, woda, CO, śmieci  - zaliczkowo ) + kaucja


Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję
Wszelkie informacje zamieszczone w niniejszej ofercie (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art.(Oferta) oraz art. 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.
Ubezpieczenie OC Pośrednika w PZU S.A.

High Street Nieruchomości , siedzibą w (02 – 672 ) Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 47 lokal 10, jako administrator danych osobowych, informują Państwa ( Panią i/lub Pana ), iż, podanie przez Państwa ( Panią i/lub Pana ) danych jest dobrowolne jednakże niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez High Street Nieruchomości. – zaznaczamy iż posiadają Państwo ( Pani i/lub Pan ) prawo dostępu do treści swoich danych jak i  ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane te mogą być udostępniane przez High Street Nieruchomości, podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynoszący on 5 lat licząc od zakończenia umowy ( w drodze : wygaśnięcia,  rozwiązania, anulowania itp.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. Macie Państwo (  Pani i/lub Pan ) prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznacie Państwo ( Pani i/lub Pan ) , iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Państwa ( Pani i/lub Pana ) narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
Standard4
Opłaty wg licznikówCO, gaz, prąd, śmieci, woda
Rodzaj mieszkaniajednopoziomowe
Stan lokaludobry
OknaPCV
Balkonjest
Ilość balkonów1
Powierzchnia działki [m2]0.00
Ilość pokoi2
Rodzaj kuchnioddzielna widna
Typ łazienkirazem z wc
Wyposażenie łazienkilustro, pralka, umywalka, wanna, WC
Wyposażenie dodatkowezlew, szafki, suszarka, pralka, lustro
© Wszelkie prawa zastrzeżone - High Street