HIGH STREET NIERUCHOMOŚCI
Domaniewska 47/10, 02-672 Warszawa
tel. fax.
e-mail:biuro@highstreetnieruchomosci.pl
www.highstreetnieruchomosci.pl


Oferta nrHSN-LS-164
Rodzajsprzedaż
LokalizacjaWarszawa
DzielnicaWilanów
RejonMiasteczko Wilanów
UlicaZdrowa
Rodzaj budynkublok
Pow. całkowita [m2]27.00 m²
Piętroparter
Ilość pięter w budynku4
Cena400000.00 PLN
Cena/m214814.81
Statusaktualna
Imię i nazwiskoD.Markiewicz
Telefon734 105 999
E-maildm@highstreetnieruchomosci.pl
Plac zabawnie
Alarmtak
Windanie
Usytuowaniejednostronne
Drzwi antywłamaniowetak
Przystosowania dla niepełnosprawnychTrue
Możliwość parkowaniatak
Ilość kondygnacji4
NOWY LOKAL UŻYTKOWY INWESTYCJA OGRODY WILANÓW ULICA ZDROWA
Serdecznie zapraszam do kupna lokalu usługowego, położonego w inwestycji " Ogrody Wilanów "  przy ulicy Zdrowej  Lokal o powierzchni 26,34 m 2 ( powierzchnia usługowa - 16,97 m 2 + powierzchnia zaplecza 9,37 m 2 )  usytuowany na parterze z wejściem przy ulicy l. Lokal składa się z 2 pomieszczeń powierzchni usługowej i zaplecza. Lokal w stanie deweloperskim - h 2,80 m. Witryna na całej szerokości lokalu.
Wysokość h = 3,05 m . Nieruchomość nadaje się pod działalność biurową , sklep internetowy , sklepy, gabinet itp
Koszt lokalu:  400 000 zł 


Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję
Wszelkie informacje zamieszczone w niniejszej ofercie (w tym plany, rysunki, wizualizacje i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego tj. art.(Oferta) oraz art. 1 (Oferta złożona w postaci elektronicznej) Kodeksu cywilnego.
Ubezpieczenie OC Pośrednika w PZU S.A.

High Street Nieruchomości , siedzibą w (02 – 672 ) Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 47 lokal 10, jako administrator danych osobowych, informują Państwa ( Panią i/lub Pana ), iż, podanie przez Państwa ( Panią i/lub Pana ) danych jest dobrowolne jednakże niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez High Street Nieruchomości. – zaznaczamy iż posiadają Państwo ( Pani i/lub Pan ) prawo dostępu do treści swoich danych jak i  ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane te mogą być udostępniane przez High Street Nieruchomości, podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynoszący on 5 lat licząc od zakończenia umowy ( w drodze : wygaśnięcia,  rozwiązania, anulowania itp.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. Macie Państwo (  Pani i/lub Pan ) prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznacie Państwo ( Pani i/lub Pan ) , iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Państwa ( Pani i/lub Pana ) narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
Standard5
Opłaty wg licznikówCO, prąd, śmieci, woda
Stan lokaludeweloperski
Powierzchnia działki [m2]0.00
Przeznaczenie lokaluArray
© Wszelkie prawa zastrzeżone - High Street